AL 4000

 • Producent: PROMILER
 • Dostępność: Jest Jest  (5 szt.)
 • Czas realizacji: Dostępny, na magazynie centralnym
 • Cena brutto: 2 590,00 zł 2 105,69 zł

Tester trzeźwości AL 4000

 

Tester trzeźwości AL 4000

Najbardziej popularnym alkomatem stacjonarnym Promiler jest przeznaczony do użytkowania w miejscach publicznych model AL-4000. Idealny w barach, restauracjach, hotelach, stacjach benzynowych, przedsiębiorstwach, itp. Pomiaru dokonuje mikrokomputer. Wynik wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Alkomat posiada funkcję automatycznej samokontroli prawidłowości działania i zarazem informuje o potrzebie wymiany sensora (co 1500 pomiarów). W alkomacie zastosowano „policyjną” technologię czujnika elektrochemicznego, dzięki czemu zarówno precyzja pomiaru, jak i stabilność działania jest gwarantowana. Kolejne kroki wykonywania pomiaru oparte są na informacjach tekstowych wyświetlanych na ekranie LCD, a cały proces pomiaru jest bardzo łatwy, szybki i precyzyjny. Alkomat może być aktywowany płatnie poprzez wrzucenie zdefiniowanej monety. Opcjonalnie można zainstalować inny sposób uruchamiania alkomatu, nie związany z monetą (np. na przycisk) Ustawienia te są predefiniowane na życzenie klienta przed sprzedażą. Po zakupie istnieje możliwość łatwej zmiany średnicy akceptowanej monety i liczby monet aktywującej alkomat. Do badania jako ustnik wykorzystywane są słomki do napojów. Alkomat barowy zwraca się inwestorowi po ok 2000-2500 pomiarów, przy założeniu że 1 pomiar kosztuje 1zł. Alkomat jest zasilany poprzez zasilacz 12V, AL-4000 jest uważany za jeden z najlepszych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Renoma firmy PROMILER (dawniej Sentech) i zastosowanie czujnika elektrochemicznego jest najlepszą gwarancją poprawności wyników, a zasilanie z sieci energetycznej zapewnia wyższą jakość pomiaru niż w przypadku alkomatów na baterie.


Specyfikacja Techniczna :

 • rodzaj sensora - elektrochemiczny
 • zakres i dokładność prezentowanego pomiaru - 0,00 - 5,00 promila z dokładnością 0,01 promila
 • precyzja pomiaru - +/- 0,5 promila BAC przy 1,0 promila BAC
 • kalibracja - co 12 m-cy lub co 1500 pomiarów
 • wymienny czujnik - tak ( moduł preakalibrowany )
 • wymaga ustnika - tak
 • rodzaj i liczba baterii - zasilanie sieciowe
 • waga netto - 5,85 kg
 • wymiary produktu (szer/wys/dł) - 250 x 410 x 150 mm

  Profesjonalny Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  dokładamy wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę oraz funkcjonalność alkomatów w długim okresie. W razie problemów nasz dział techniczny udzieli Państwu możliwie dużo informacji, aby rozwiązać zaistniałe problemy.W ramach oferowanych przez nas produktów gwarantujemy: skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wysoką jakość usług i miłą obsługę zapewniają wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, ograniczony do niezbędnego minimum czas reakcji na zgłoszone zapytania, indywidualne podejście i możliwość śledzenia postępu prac nad problemem – odnosi się tylko do reklamacji (każde zgłoszenie reklamacyjne jest rejestrowane i opatrzone unikalnym numerem) uwzględnienie potrzeb Użytkowników

 

Kalibracja to pojęcie nieoderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza to, że alkomat należy skonfigurować tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. Kalibracja zalecana co 6 miesięcy, wymagana co 12 miesięcy.